Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy
Twoja emerytura, kapitał i oszczędności, IKE, polisa jako zabezpieczenie - tel. (502) 122-587
Strona głównaKontaktPolisa ubezpieczeniowaKredytyPrzydatne informacje
» Start » Kredyty

Dlaczego warto współpracować z doradcą ds. kredytów hipotecznych…

 

Krótszy czas, wypełnianie dokumentów, lepsza oferta, znajomość rynku- mniejsze ryzyko zrobienia sobie krzywdy, przygotowanie do wzięcia kredytu żeby klient był atrakcyjniejszy dla banku, lepsze relacje z doradcami w bankach - możliwość negocjacji, wiedza i doświadczenie - tak jak w każdym innym zawodzie, wynagrodzenie z banków a nie od klienta, więcej czasu z rodzina, większa przyznawalność kredytów.

 

Jak pracujemy?

 

Spotykamy się z klientami na różnym etapie zaawansowania, jeśli chodzi o zakup nieruchomości jak również wyboru kredytu mieszkaniowego. Każdemu klientowi zapewniamy pomoc przy negocjacjach z bankami oraz służymy radą jak i gdzie najskuteczniej wziąć kredyt.

 

Zajmujemy się kredytami na:

 

Zakup nieruchomości

Kredycie / pożyczce na dowolny cel ( z zabezpieczeniem lub bez)

Zamianie kilku kredytów w jeden z niższą ratą (konsolidacje)

Obniżeniu kosztów kredytów (refinansowanie)

 

Dlaczego warto współpracować z doradcą?

 

Nie zawsze cena kredytu (pieniądza) jest najważniejsza - po kilku latach pracy, jako doradca wiem, w którym banku i na co zwracać uwagę.

Przy ubieganiu się o kredyt ważny jest również czas - dzięki doświadczeniu i wyrobieniu ścieżek bezpośrednio w bankach mogę skrócić czas potrzebny do uzyskania kredytu

Mogę podpowiedzieć, co zrobić, żeby klient był bardziej atrakcyjny dla banku - i dzięki temu uzyskać lepsze warunki finansowania m.in. nieruchomości

Etapy procesu ubiegania się o kredyt hipoteczny:

 

Spotkanie i omówienie warunków, które należy spełnić, aby zostać kredytobiorcą. Na tym etapie doradca podpowiada i weryfikuje banki, w których klient będzie składał wnioski kredytowe - musi wziąć pod uwagę m.in.: wiek kredytobiorców, stan cywilny, przeznaczenie kredytu, zarobki kredytobiorców, rodzaj dochodu klientów - (działalność gospodarcza, um. o pracę, dzieło itp.) oraz wiele innych.

Po ustaleniu planu działania klienci kompletują dokumenty wymagane przez poszczególne banki, wypełniają również wnioski kredytowe.

Doradca składa dokumenty do banków.

Bank weryfikuje dokumenty oraz wydaje decyzję kredytową - na tym etapie analitycy banku mogą poprosić o dodatkowe dokumenty oraz wyjaśnienia.

Po uzyskaniu decyzji kredytowych doradca razem z klientem analizują oferty banków oraz wybierają najbardziej optymalne rozwiązania dla klienta

 

Częste pytania:

 

Kto płaci za usługę?

 

Za usługę płaci bank - zamiast utrzymywać placówki płaci doradcy za zdobycie klienta. Klient nie ponosi z tego tytułu żadnych opłat. Oferta u doradcy kredytowego jest taka sama lub zdarza się, że może być nawet lepsza niż bezpośrednio w banku, który udziela kredytu. Doradca jest wynagradzany stawką liniową - bez względu na bank, dla którego pozyska klienta. Ostateczny wybór banku zawsze należy do kredytobiorcy.

 

Jak długo trwa proces kredytowy?

 

Wszystko zależy od sytuacji, w jakiej znajduje się klient. Standardowe czasy procesowania wniosków kredytowych (od momentu złożenia wniosku do wypłaty kredytu) mogą się wahać w zależności od banku od tygodnia - nawet do 2óch miesięcy. Informację o czasie realizacji klient dostaje na pierwszym spotkaniu z doradcą.

 

Oferta kredytowa:

 

Dla osób indywidualnych

Pożyczka gotówkowa

Pożyczka konsolidacyjna

Kredyt hipoteczny

Kredyt mieszkaniowy

"Rodzina na swoim"

Pożyczka hipoteczna

Dla firm

Kredyt w rachunku bieżącym

Kredyt odnawialny

Kredyt płatniczy

Kredyt inwestycyjny

Kredyt hipoteczny

Oferta inwestycyjna:

Fundusze

Lokaty

Polisy emerytalne

Dorota Rogalska
Adres biura ING:
Warszawa, Młynarska 8/12
e-mail: dorota.rogalska@ingfinanse.pl
Dorota Rogalska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie 502 122-587
WebOn.pl